Uhambo restoran/baar sündis kirest köögi- ja baarikultuuri vastu. Tänaseks oleme täisteenust pakkuv mobiilbaar ja restoran, mis toob unustamatuid maitseelamusi teie üritustele. Suvistel festivalidel pakume külastajatele parimaid maitseelamusi nii hõrgutavate roogade kui ka hoolikalt valmistatud jookide näol. Tulge kogema Uhambo unikaalset atmosfääri, kus kirg ja kvaliteet kohtuvad!

Uhambo Baar

Festivalidel oleme väljas, et pakkuda jahutavaid ning kergesti nauditavaid suviseid pikendusjooke ja kokteile: džinn-toonikute, fizzide, unikaalsete rummikokteilide ning sheikimisel valmivate sour-tüüpi jookide näol. Kodumaistest toodetest valmivad jahutatud, jäised või kuumad kokteilid, saavad külalistele serveeritud alati Uhambo taaskasutatavate eco kõrtega. Festivali kogemustega kokteilimeister Edgar on loonud meie joogikaardi vastavalt iga ürituse näole. Näiteks meie hitt-tootena tuntud Negroni, on niivõrd minev kaup, et selle järgi tuleb võtta kiiremas korras sammud Uhambo telgi suunas. Ideaalse veinivaliku pakkumiseks oleme koostöös väikese, kuid eksklusiivsete veinide maaletoojaga,”Valamulli”. Uhambo valikus on eriliselt selekteeritud punased-, roosad-, valged- ja vahuveinid, mida kuskil mujal mekkida ja osta ei saa.

Brändid, kelle tooteid kasutame Uhambo menüüs on meie endi kindlad lemmikud. Need on väärt maitseelamused mida soovime just Teiega jagada.

Junimperium Distillery on tänaseks enim auhinnatud Eesti joogi tootja kogu maailmas ning 2022 õnnestus kodumaale tuua maailma parima tootja tiitel. Uhambo baaris on esindatud kogu Junimperiumi džinnivalik, millest valmistame unikaalsete retseptide järgi parimaid kokteile. Valikutest ei puudu ka Eesti käsitöö- ning naturaalsete alkoholivabade jookide meistrite parimad ja huvitavamad saavutused nagu näiteks “Öun” ja “Realist” limonaadid. Esindame ka Shroomwelli tervisetooteid, mis saavad osaks meie alkovabade ja ka napsuga kokteilides. Samuti on võimalus Shroomwelli seenejooke ja tinktuure kaasa osta Uhambo telgist.

Kohvi sõbrad leiavad erinevaid hõrke kohvijooke. Koostööpartnerina ”Kohvisemu” ja ”Lavazza”-ga oleme väljas alati parima valikuga.

Serveerime jäätisekokteile nii alkoholiga kui ka ilma.

Aromaatne aperitiiv kogukama liharoa ette või hea karastus tulise tantsu vihtumise vahelduseks on meie poolt garanteeritud.

Uhambo telgi juurest ei pea keegi lahkuma, suur või väike, janune või näljane. Just viimase mainitu pärast oleme liitnud meie meeskonda hea sõbra köögipoolelt.

Uhambo Köök

Uhambo köök pakub täiuslikult tasakaalustatud maitseelamusi nii merelt kui metsast. Meie külmade suupistete valikus leidub austreid, siia äkist, tuunikala ceviche’t, metsaseene ampse ja käsitsi marineeritud oliivide assortiid. Sooja toidu pool on aga üles ehitatud täielikult grillile baseerudes. Meie peakokk Konstantin on Bastard grillide esindaja Eestis ning tema oskused ja teadmised kajastuvad meie roogade kõrges kvaliteedis.

Uhambo köök ei keskendu klassikalistele valikutele nagu burgerid, hot-dogid või friikartulid. Selle asemel oleme koostanud menüü, mis sobib suurepäraselt tervislikke toite armastavatele külastajatele ja kutsub esile vaimustust igas tõelises gurmaanis. Meie varasemate aastate hittide hulka kuuluvad tummised XXL täidetud kartulid, krevetivardad, grillitud puuviljad ja meie kuulsad lambaliha pitad. Eriliselt populaarne on ka peakoka enda kodumaa saladustega valmistatud pilaff, mis on saanud meie külastajate lemmikuks.

Magusasõpradele on meil pakkuda Uhambo saladuste järgi valminud meekook, toska kook ning dehüdreeritud veriapelsini lõigud tumedas šokolaadis mis lubavad avastada uusi maitseelamusi ning kogeda kvaliteetset maiustamist.

Lisaks pakub Uhambo ka pehmet jäätist, mis valmib spetsiaalses jäätise masinas. Olenemata sellest, kas eelistad klassikalist vanillijäätist, rikkalikku šokolaadijäätist või värsket marjajäätist, saad nautida laia valikut maitseid ja tekstuure.

Tulge ja avastage Uhambo köök, kus kirg, kvaliteet ja unikaalsed maitsed loovad unustamatuid elamusi!

Uhambo Baar/Restoran pakub kvaliteetset festivalikogemust elegantse telk-restoraniga, mille suurus on 3×4,5 meetrit.

Meie telk koondab endas nii baari kui köögi. Telgis asuvad kaks stiilselt kujundatud baari, müügistendid, bännerid. Meie telgi hubane valgustus loob atmosfääri, mille ümber külalised saavad nautida meie poolt pakutud maitseelamusi.

Meie telgi ülesehitus on alati eksootiline ja pilkupüüdev, tõmmates möödujate tähelepanu. Istumisalale oleme paigutanud piisavalt klapptoole ja mugavaid laudu väiksematele seltskondadele. Lisaks on meil linadega kaetud kokteililauad, mis on ideaalsed jookide nautimiseks ja suhtlemiseks ka suurematele gruppidele.

Keskkonnahoidlikuse nimel kasutame toidunõusid, mis on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest ning vastavad kehtivatele taaskasutusnõuetele. Kõiki nõusid kaunistab Uhambo logo, mis rõhutab meie pühendumust kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele. Uhambo OÜ on ka taaskasutatavate Canicu joogikõrte tootja ja maaletooja. Kõik meie joogid serveeritakse nendega ning need on alati ilusasti saadaval ka kinkepakendites, et pakkuda festivalikülalistele täiendavat väärtust.

Kui meie ettevõte köidab teie huvi ja soovite arutada võimalikke koostöövõimalusi, oleme alati valmis ja kättesaadavad. Palun võtke meiega ühendust, et saaksime teile saata meie menüü ja tutvustada täpsemalt meie teenuseid.

Kutsu Uhambo külla!

Uhambo mobiilrestoran/baar pakub ainulaadset teenust, viies kvaliteetse köögikogemuse otse sinu erapidudele ja üritustele. Meie professionaalsed baarmenid loovad ainulaadseid kokteile ja jooke kohapeal, pakkudes interaktiivset ja meelelahutuslikku kogemust sinu külalistele. Oleme paindlikud ja kohandume vastavalt Teie sündmuse teemadele ja eelistustele. Olgu tegemist sünnipäevapeo, pulma, firmaürituse või muu eriüritusega, Uhambo mobiilbaar lisab eksklusiivsust ja stiili igale sündmusele.

Uhambo meeskond

Grete, Edgar ja Kostja

Meiega saab ühendust telefoni ja whatappi teel +37256678076 Grete Vahtakand

E-mail: uhamboinfo@gmail.com

Leiad meid ka Facebookist @Uhamboforyou

Koduleht www.uhamboforyou.com